Plastové okná
Hliníkové okná
Dvere - exteriérové
Dvere - interiérové
Garážové dvere
Doplnkový sortiment
 
Okná a dvere
Poradca klienta
Mnohokrát už pri rozhodovaní sa o kúpe okien, dverí či iných našich produktov vzniká množstvo otázok, na ktoré si človek nevie nájsť odpoveď. Aby ste sa vyhli prípadným nepríjemnostiam, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym rozhodnutím rozhodli sme sa pre vás zabezpečiť kompletný poradenský servis, ktorý vám poskytnú naši odborníci, ktorí boli nato špeciálne vyškolení. Odbornosť a kvalita sú dôležité faktory pri každom rozhodnutí. Naši pracovníci vám preto poradia a pomôžu si vybrať tú najlepšiu voľbu.

PROFIL

 
Sample Image
Profily, ktoré ponúkame sa vyznačujú veľmi vysokými tepelnoizolačnými a statickými parametrami, vďaka tomu sa podstatne znižujú náklady na vykurovanie  domov a nie su žiadne problémy s funkčnosťou okna. Ešte väčšou prednosťou je však farebná stálosť, vďaka ktorej sa okná aj po dlhoročnom používaní vynímajú spomedzi iných svojim intenzívnym farebným výrazom. Jedinečným riešením je aj vrstva farbeného plastu pod fóliovou imitujúcou drevo pri oknách s jednostranným farebným prevedením. Vďaka tomuto riešeniu nebude ani v prípade hlbokého poškriabania okna defekt viditeľný. 
  

SKLÁ

 
Sample Image
Hermeticky uzavreté izolačné dvojsklo Thermoline 1.0 napĺňané argónom najmodernejšou technológiou vo vákuových komorách sa vyznačuje zvýšenými tepelnoizolačnými vlastnosťami (U=1,0), čo umožňuje znížiť tepelné straty dokonca až o 10 % oproti klasickým izolačným dvojsklám.
Unikátne vrstvy ušľachtilých kovov na povrchu skla obmedzujú prenikanie UV  žiarenia a eliminujú tzv. „efekt špinavých záclon”. Dodatočnou výhodou je aj výnimočná čírosť skla a väčší prestup svetla.
  

KOVANIE

 
Sample Image
Bohato vybavené kovanie MACO Multi-Matic najnovšej generácie popredného európskeho výrobcu z Rakúska.
Použitie čapu proti vlámaniu Safety Plus v štandardnom vybavení podstatne komplikuje prípadnému zlodejovi možnosť vlámania. Vďaka špeciálnym čapom i.S. ( „inteligentné zabezpečenie” - z nemeckého intelligente Sicherheit) je manipulácia s kovaním veľmi jednoduchá a možnosť nastavenia prítlaku umožňuje oknám dosiahnuť vysokú tesnosť. Jednou z predností je nepochybne bohaté štandardné vybavenie ako: poistka proti zabuchnutiu krídla prievanom, praktické 13 mm štrbinové vetranie (mikroventilácia) a nevyhnutná poistka proti vypadnutiu krídla.
  

 HLINÍKOVÉ KĽUČKY

 
Sample Image
Originálnemu tvaru a výnimočnému koloritu vďačia naše kľučky za svoj prívlastok „bižutéria okna“.
Kľučka sa vyznačuje nebývalou odolnosťou, testovanou na 15 tisíc cykloch, zatiaľ čo prísna nemecká norma DIN počíta len s 10 tisíc cyklami. Na rozdiel od väčšiny plastových kľučiek ponúkaných v oknách naša firma ponúka len kľučky z čistého hliníka.
  

 TESNENIE

 
Sample Image
Využitie moderného materiálu EPDM (etylén-propylén-dién monomér) umožňuje tesneniu odolávať náročným poveternostným podmienkam.
Tesnenie má zvýšenú odolnosť proti UV žiareniu, vlhkosti, vodnej pare. Charakterizuje ho vysoká pružnosť aj pri veľmi nízkych teplotách, čo zabraňuje prefukovaniu silného vetra cez okno aj v extrémnych mrazoch. Zo základnej ponuky si môžete vybrať tri farby: sivá, čierna a novinka na trhu – hnedá farba pre okná s imitáciou dreva.